top of page

加拿大“留学+招生”免费咨询

Public·12 members
Paul Shashkov
Paul Shashkov

FIFA Mobile Futbol Oyunu APK İndir - En Güncel SürümAndroid için FIFA Mobile'ı indirmek için, Uptodown kataloğunda aramanız ve indirmeye devam etmeniz yeterlidir. Oyunun APK dosyasını edindikten sonra, inanılmaz maçların keyfini çıkarmaya başlamak için kuruluma devam etmeniz gerekecek.
fifa apk oyun indirEvet, FIFA Mobile Android için ücretsizdir. Oyunu Android için edinmek üzere Uptodown'dan APK dosyasını indirmeniz ve yüklemeniz yeterli. Herhangi bir sorun yaşamamak için Android cihazınızda harici uygulamalara izin vermelisiniz.


Küresel futbol süper yıldızları Kylian Mbappé, Vini Jr ve Christian Pulisic gibi takımlarınıza katılabileceğiniz 15.000'den fazla futbolcu arasından takım üyelerinizi seçin. FIFA Mobile ayrıca özel taraftar içeriği sunar kendi başlarına veya diğer oyuncularla saatlerce eğlenebilecekleri .


Ne olursa olsun, son derece dinamik bir deneyim sağlamak için dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Resmi turnuva grubunda 32 farklı kalifiye ülke ve 600'den fazla takımla Şampiyonlar Ligi , Avrupa Ligi ve Süper Kupa müsabakaları gibi büyük futbol müsabakalarından birine üye olarak oynayabilirsiniz. Kendi süper grubunuzu oluşturun ve yıldız futbol takımlarına karşı oynayın.


EA Games'in en başarılı serilerinden olan FIFA, her sene binlerce kopya satmaya devam ediyor. Bu senenin merakla beklenen yeni oyunu FIFA 23, 1 Ekim itibarıyla tüm kullanıcılar için açıldı.


Birçok kişi FIFA ve PES oyunları arasında sürekli bir rekabete girmektedir. Kimileri FIFA oyununun PES oyunundan daha iyi olduğunu düşünse de kimileri ise tam tersini düşünmekte, aslında bu oldukça öznel bir düşünce olduğu için FIFA'nın mı yoksa PES'in mi daha iyi olduğunu bilemeyiz.


Günümüzdeki en popüler futbol oyunu olan FIFA 23 milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. FIFA markasının her yıl yeni oyunu çıkıyor ve oyuncular yeni FIFA oyununun sistem gereksinimlerini merak ediyorlar.


Merhaba Tamindir takipçiler. Bildiğiniz üzere EA Sports 24 Eylül'de FIFA 16'yı resmi olarak yayınlayacak. EA Sports, FIFA 16'nın resmi çıkış tarihinden kısa bir süre önce FIFA 16 Demo sürümünü resmi olarak yayınladı.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • 戴维 李
  • bucher bestseller
    bucher bestseller
  • Поразительный Результат
    Поразительный Результат
  • 100% Результат Гарантирован
    100% Результат Гарантирован
bottom of page